Гурток (секція, клуб, творче об’єднання) – основна традиційна форма реалізації змісту освітньої діяльності учнів як у процесі вивчення окремого навчального предмета чи їх сукупності,  так і різноманітних інтегрованих курсів у межах навчальних програм, затверджених Міністерством освіти України чи адаптованих навчальних програм. За своєю сутністю гурток – це специфічна спільність дітей та учнівської молоді, яка ґрунтується насамперед на добровільності, спільності інтересів, спрямованості на певний вид навчальної та практичної діяльності; середовище, де забезпечуються умови інтелектуального, духовного і фізичного розвитку дітей, реалізація їхнього творчого потенціалу та створення  комфортних умови соціальної адаптації до умов реального життя.

 В освітньому процесі передбачається, що після академічної частини навчального дня, здобувачі освіти можуть  відпочити, а також розпочати іншу діяльність – гурткову. Напрями гурткової діяльності сформовані відповідно до коментарів батьків, статистики відвідувань та оптимального навантаження для дітей. 

Графік роботи гуртків

Відсутній плагін pdf, але ви можете завантажити файл pdf.

Гурток "Громадянин-патріот"

5-11 класи: Марія Фещук

   Формування історичних знань, ознайомлення учнів/учениць з історією рідного краю, збереження пам'яток історії та культури, виховання поваги до традицій свого народу.

Патріот – той, хто любить свою Батьківщину, відданий своєму народові, готовий для них на жертви й подвиги. Патріотизм на даний час є нагальною потребою і держави, якій необхідно, щоб усі діти стали національно свідомими громадянами – патріотами,  здатними забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі,  і особистості, яка своєю діяльнісною любов’ю до Батьківщини прагне досягти взаємності з метою створення умов для  вільного саморозвитку і збереження індивідуальності; і суспільства, яке зацікавлене в тому, щоб саморозвиток особистості, становлення її патріотичної самосвідомості здійснювався на моральній основі.

 

Гурток "Орієнтування на місцевості. Домедична допомога"

5-11 класи: Оксана Данилюк

Мета: сформувати систему знань про способи орієнтування на місцевості та визначення напрямків, розвивати практичні вміння орієнтуватися за сторонами горизонту; розвивати вміння розумної та виваженої поведінки в критичних ситуаціях, спостережливість, уважність; виховувати почуття відповідальності .  Усім людям потрібно вміти визначати сторони горизонту, тобто орієнтуватись на місцевості. Той хто це вміє, завжди зможе знайти потрібний напрям.

У повсякденному житті екстренні ситуації виникають несподівано. Кожна людина повинна мати відповідні навички і навчатися цьому треба зі шкільної лави. Тому головна мета гуртка домедичної допомоги полягає в тому, щоб навчитися  проводити необхідні найпростіші медичні, рятувальні заходи, щоб врятувати життя потерпілому, зменшити його страждання і попередити розвиток можливих ускладнень.